Wpusty, cybanty, kołki, kausze - szukasz informacji?

Skorzystaj z wiedzy firmy NIROSTAL Sp. z o.o. - tel. 58 7418725

Kilka słów o firmie i asortymencie

Zdajemy sobie kwestię, iż sklepy internetowe nie zawżdy dostarczają wyczekiwaną przez Klientów właściwość. Sklep Nirostal działa od siedmiu lat, przy czym doświadczenie sięga kilkunastu. W związku z tym pragniemy zawezwać Państwa do zakupów dokładnie w własnej firmie. Artykułów mamy kilka tysięcy, z czego najpopularniejsze, to nitownice. Nie są to powszechne nitownice, ale bardzo mocne, trwałe a przy tym w nader ciekawej cenie.

Oferta własnej jednostki zawiera nitownice ręczne, pneumatyczne i akumulatorowe, dzięki czemu zdołamy zakomunikować, iż mamy generalną ofertę dla lokalnych odbiorców! W ofercie naszego sklepu wezmą Państwo również nitonakrętki kwasoodporne. Różnorodne typy, rozmiary przynoszą, iż istniejemy jednymi z lepiej zaopatrzonych sklepów w lokalnej okolicy. Nasza aktywność obejmuje bezspornie całą Polskę, dlatego z radością zapraszamy do użytkowania z naszej propozycji. Szczególne, że to nie wszystko, proponujemy również całkowite elementy do paneli solarnychw nader słusznej cenie.
nitonakrętki kwasoodporneZastanawiasz się nad wyborem wierteł?

Stworzyliśmy profesjonalne przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w branży wyrobów złącznych. Tworzy go grupa młodych profesjonalistów, którzy ochoczo i dużym zaangażowaniem angażują się przy każdym pojedynczym zleceniu. Codziennie zwiększa się grono zadowolonych z naszych działań klientów. Jeżeli również potrzebujesz wszelkie narzędzia ręczne...

Image Gallery

ad ad ad ad ad ad ad ad ad